טיפול פסיכולוגי בצפון

ייעוץ זוגי ומשברים בזגיות

ייעוץ זוגי ומשברים בזגיותללא ספק, כל זוג חולם על מערכת יחסים מושלמת. למרבה הצער, רוב מערכות היחסים הזוגיות מתאפיינות בתקופות טובות יותר ופחות. למעשה, כמעט בכל מערכת יחסים, בני זוג יחוו קשיים דוגמת משבר אמון, בגידה, חילוקי דעות חריפים, מניפולציות רגשיות ותחושות כגון דחייה, תחושת קורבנות ועוד. משבר בזוגיות יכול להיות גם על רקע מיני, תחושת קרירות מינית או אימפוטנציה וזה מביא המון זוגות לחפש טיפול זוגי כדי לפתור את הבעיות.

משברים בזוגיות

משברים כאלו מתבטאים לא פעם בריחוק, ויכוחים, התעללות מילולית ועוד. לחוסר האיזון שיוצר המשבר יכולים להיות ביטויים פיזיים, פסיכולוגיים ורוחניים, אשר מותירים את בני הזוג במצב של איבוד אנרגיה באופן לא מודע. במצב מורכב זה בני הזוג נדרשים להתמודד עם תחושות אשמה ובושה, בלבול, דיכאון וחרדה, עייפות כרונית וחוסר אוריינטציה. כל אלו מונעים מהם להיות מחוברים למקור הכוח ולריבונות שלהם, ומבטלים את תחושת הערך העצמי שלהם.
הטכנולוגיה היום מאפשרת למי שמעוניין לקבל ייעוץ זוגי אונליין בלי לצאת מהבית. פשוט מתקינים תוכנה חינם במחשב או בטלפון ומקבלים עזרה מרחוק.

פנייה לייעוץ זוגי

פנייה לטיפול וייעוץ זוגי משמעה הכרה בבעיה והיא שלב בלתי נמנע בתהליך לפתרון המשבר. טיפול פסיכותרפי זוגי בו בני הזוג משתפים פעולה עם המטפל יכול להוביל לשיפור משמעותי ביחסיהם. במהלך הטיפול נאתר את ה"סיפור"
שמחזיק בו כל אחד מבני הזוג ומושלך על האחר. "סיפורים" אלו, אותם ניתן לכנות גם "אמונות משבשות חיים", הינם ברוב המקרים מקור הקושי בין בני הזוג, שכן הם גורמים לכל אחד מבני הזוג "להתחפר" בעמדתו ולא מאפשרים
יציאה מן הקונכייה אליה נכנס.