טיפול פסיכולוגי בצפון

טיפול פסיכולוגי בעכו

טיפול פסיכולוגי בעכוהפרעות אכילה יכולות להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של נשים וגברים כאחד, טיפול פסיכולוגי בעכו הינו יכול להיות פתרון הולם לכל אותם אנשים המרגישים כי איבדו שליטה על משקלם. פסיכולוג בעכו בשונה מדיאטנית או אנשי מקצוע אחרים אינו יתערב לכם בצלחת או בכמויות אותם הנכם אוכלים, אלא ישפר לכם את התדמית העצמית ואת התפיסה השגויה בראשכם. לא כל אותם פסיכולוגים בעכו מתמחים בתחום של הפרעות אכילה, ולכן חשוב מאוד לחפש אחר פסיכולוג בנהריה או עכו מומלץ אשר מתמחה ומכיר את הנושא ואת דרכי הטיפול עם אנשים הסובלים מהפרעות אכילה.

טיפול פסיכולוגי בעכו – לכל סוגי הפרעות האכילה!

הפרעות אכילה יכולים להגיע בשתי מובנים – הפרעת אכילה בדמות רזון קיצוני או הפרעת אכילה בדמות שומן קיצוני, פסיכולוג בעכו אשר מתמחה בהפרעות אכילה יכול לתת מענה לכל אחת מהאופציות הללו. פסיכולוגים מומלצים ידעו להתאים את תוכנית העבודה כך שמצד אחד הטיפול יתאים לסוג הפרעת האכילה ממנה המטופל\ת סובל\ת, ומצד שני ידע איך להפוך טיפול קצר מועד לטיפול מוצלח ויעיל.

פסיכולוגים בעכו יודעים כי אנשים הסובלים מהפרעות אכילה ברוב המקרים מגיעים עם רקע מקדים שממנו כל הבעיה החלה, ולכן דיאטניות או אנשי מקצוע אחרים יכולים לפתור את הבעיה לזמן הקצר אך רק פסיכולוג בעכו ידע לפתור את הבעיה מהשורש וכך ימנע אופציה שבה המטופל יסבול בשנית מרזון קיצוני או משומן קיצוני.

אז למה אתם מחכים? רצוי לטפל בהפרעת אכילה בהקדם האפשרי, טיפול פסיכולוגי בעכו יספק לכם פתרון הולם לבעיה ואופציה אידיאלית להסיר את הבעיה מהבסיס שלה ולא לדחות אותה. בחירת פסיכולוגים בעכו בצורה נכונה היא המפתח לפתרון הבעיה, וכמובן שגם רצון ושיתוף פעולה מצד המטופל\ת הינו קלף מפתח להצלחת הטיפול.