טיפול פסיכולוגי בצפון

טיפולי נלפ לשיפור מיידי בכל תחומי החיים

טיפולי נלפ לשיפור מיידי בכל תחומי החייםכל בין אדם מורכב מגוף ונפש ובמערכת מורכבת זו נאספות במהלך כל חיינו חוויות שונות טובות או רעות ולעתים טראומה. כל החוויות שאנחנו אוספים במהלך חיינו מגיעות לתת המודע שלנו ונשמרות שם, חלק מהזיכרונות אנחנו זוכרים כל חיינו וחלק מהזיכרונות אנו לא זוכרים. החוויות השומורו בתת המודע שלנו מושפיעות באופן ישיר על כל תחומי חיינו.
שיטות ה- NLP כוללות בתוכן אוסף של טכניקות או דרכים שנועדו ליצור שינוי בתוכנו שמוביל לשינוי בהתנהגות שלנו, בדפוס החשיבה שלנו ובהתנהלות של חיינו. לפי שיטת הנל"פ המחשבות שלנו מיצרות עבורנו התנהגות מסויימת אשר יותרות את המציאות שאנחנו מכירים.
טכניקת הנל"פ טוענת כי בני האדם מתוכנתים כך שהמחשבות הנמצאות בתת המודע שלנו משפיעות על אורח החיים שלנו ולעתים מגבילות אותנו בחיי היום יום ומונעות מאיתנו לעשות פעולות חשובות יותר או פחות. חלק משיטות העבודות דומות לשיטות של מיסטיקנים כאשר יש אותה מטרה משוטפת.

שילוב כלי הנל"פ בחיי היום יום שלנו מתרחש באופן טבעי ויכול להביא לשיפור מיידי בכל תחומי החיים. הנחת היסוד המשמעותית ביותר שטכניקה זו אומרת שאם אדם יכול לעשות משהו הוא גם יכול ללמוד אך לעשות זאת. שיטה זו בנויה בעיקרה על מודלים של אנשים שהגיעו להישגים משמעותיים ותחומים שונים.
טכניקת הנל"פ יכולה לעוזר לאנשים להתמודד עם מצבים שבהם הקשה להם למשל :
חוסר ביטחון – חוסר ביטחון או ביישנות עם נשים, אנשים זרים, סביבה חדשה ועוד.
הפרעות אכילה – אכילה לא נכונה ומזיקה
פחדים – פחדים של ילדים מחושך, טראומות מהעבר ועוד.

טכניקת הנל"פ עוזרת לחשוף את היכולת הטבעית של אותו אדם, כאשר תהיו זקוקים להם הן יפרצו ויהיה ניתן להתחבר ולתקשר איתן. טכניקת הנל"פ בעיקרה היא תקשור והבנה עמוקה של תת המודע שלנו. כאשר אדם מתקשר עם תת המודע שלו הוא יכול להבין את המטרות האמיתיות שלו, ניתן להבין את הבסיס של אותה מחשבה וכך להביא לפתרון של אותה בעיה או אותו קושי.
היום ניתן לראות כי יש עלייה משמעותית וערות גדולה בכל הנושגע לתחום זה. יותר אנשים פונים לקבל טיפולים בטכניקות נל"פ, יותר אנשים נוטים ללמוד ולקת קורסים בתחום ועוד. תחום זה הולך וגדל בכל יום שעובר.